Компаніям дозволили отримувати власні доменні зони

20 червня 2011 в 08:52
Корпорація ICANN (Інтернет-корпорація з присвоєння імен і номерів) проголосувала за введення доменних імен верхнього рівня, що збігаються з назвою торгової марки.
internet_domen_komp_computer.jpg
ZN.UA

Згідно з рішенням ICANN, великі компанії зможуть використовувати не вже існуючі доменні зони, такі як .org і .com, а власну назву, повідомляє Agence France-Presse.

Аналітики очікують, що незабаром багато великих компаній зареєструють власні доменні імена, такі як .аpple, .toyota або .bmw. Представник ради директорів ICANN Себастьян Башоле повідомив, що у корпорації є всі необхідні засоби для того, щоб не допустити плутанини при введенні нових доменних імен.

Вартість заявки на отримання власного доменного імені становить 185 тисяч доларів, також компанії повинні будуть виконати кілька умов, встановлених ICANN. Заявки від приватних осіб і індивідуальних підприємців прийматися не будуть.

Про намір ICANN спросить реєстрацію доменних зон стало відомо у червні 2010 року. Повідомлялося, що розгляд питання про реєстрацію домену верхнього рівня займе для компаній близько півроку, тоді як зазвичай це питання вирішується не менше двох років.

У даний час в інтернеті діє більше 250 національних доменів, таких як .ua, .ru і .укр, а також близько двох десятків наднаціональних, таких як .com, .org и .net.

Нагадаємо, що наприкінці 2010 року розпочалася реєстрація кириличних імен в зоні «.UA». Спочатку вона викликала великий ажіотаж, однак незабаром інтерес згас. По-справжньому цікавим для інтернет-спільноти буде домен «.УКР».

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...