Китай посилив контроль над інтернетом: зайти в мережу можна буде тільки з паспортом

28 грудня 2012 в 12:11
Видалення записів користувачів і реєстрація під справжніми іменами вже широко практикувалися в Китаї раніше, проте зараз ці заходи отримали законодавче оформлення.
9abfd93ff1ccb5efd93e75f2383.jpg
nnm.ru

Китайські законодавці 28 грудня затвердили нові правила роботи в інтернеті. Вони в тому числі передбачають, що користувачі для підключення до мережі повинні будуть надати провайдерам дані своїх посвідчень особи.

Окрім того, згідно з новим положенням, відповідні органи отримають можливість законно видаляти сторінки або окремі записи користувачів, що містять визнаний нелегальним контент. Провайдери, в свою чергу, повинні виявляти відповідну інформацію і повідомляти про випадки порушень у контролюючі органи.

І видалення записів користувачів, і реєстрація під справжніми іменами вже широко практикувалися в Китаї раніше, проте зараз ці заходи отримали законодавче оформлення.

Китайська влада поступово посилює контроль за інтернетом. У країні заблоковано низку західних ресурсів, таких, як Facebook, Twitter і YouTube. У 2012 році у Китаї була введена обов'язкова реєстрація під справжніми іменами на популярному порталі мікроблогів Sina Weibo.

В уряді Китаю стверджують, що контроль за інтернетом необхідний, щоб зупиняти людей, які публікують анонімні звинувачення і порнографію, а також поширюють чутки і паніку.

Читайте також:

Європарламент засудив план Росії щодо встановлення контролю за інтернетом

Провайдерів у всьому світі змусять контролювати трафік користувачів

Начальник зв'язку Таджикистану вимагає викликати до себе Цукерберга

Найбільше українців в інтернеті в цьому році цікавили «фільми онлайн» і Євро-2012

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...