Топ Новини

Кількість смартфонів, що використовуються у світі, вперше перевищила один мільярд

18 жовтня 2012 в 05:42
За останній рік кількість активних смартфонів збільшилася на 47 відсотків - з 706 мільйонів до 1 мільярда 38 мільйонів пристроїв.
smartfon.jpg
neobychno.com

Кількість смартфонів, що використовуються у світі, за підсумками третього кварталу 2012 року вперше перевищила один мільярд.

Тільки за останній рік кількість активних смартфонів збільшилася на 47 відсотків - з 706 мільйонів до 1 мільярда 38 мільйонівпристроїв.

Експерти припускають, що позначка в два мільярди смартфонів буде пройдена вже в 2015 році. В першу чергу, як відзначається, це відбудеться за рахунок ринків, що розвиваються, - Китаю, Індії та африканських країн, рівень поширення смартфонів в яких на даний момент відносно низький.

Також вони впевнені в тому, що протягом наступних п'яти років на ринку смартфонів продовжать домінувати пристрої на базі Android і Apple iOS, однак до них може значно наблизитися Windows Phone від Microsoft, яка зараз не займає значної частки на ринку.

За точку відліку продажів смартфонів дослідники Strategy Analytics взяли 1996 рік, коли на ринок вперше надійшов апарат Nokia Communicator. Між тим, у звіті зазначається, що переломним моментом для ринку, який здійснив ключовий вплив на його подальший розвиток, стала поява першого iPhone від Apple у 2007 році.

Нагадаємо, Apple повідомила, що за перші три дні продажів компанія реалізувала більше 5 млн iPhone 5.

Читайте також:

Google і LG випустять новий смартфон на базі Android 4.2

Смартфони допоможуть перевіряти легені

Смартфон замінить водія за кермом

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...