Касперський: Більшість офісних працівників незабаром залишиться без інтернету

14 грудня 2011 в 14:20
Співробітники більшості компаній в майбутньому не матимуть доступу в інтернет. Таку думку висловив в інтерв'ю телеканалу RT генеральний директор «Лабораторії Касперського» Євген Касперський.
kasperskiy_styleru.net.jpg
styleru.net.

«Боюся, що багато сервісів, якими зараз користуються співробітники різних підприємств, буде відключено. Вважаю, що в майбутньому співробітники у більшості компаній не будуть мати доступу в інтернет», - зазначив Є.Касперський.

На його думку, на підприємствах буде обладнано спеціальні робочі місця, з яких можна буде виходити в мережу, але внутрішня мережа підприємства буде відключена від інтернету. Є.Касперський пояснив, що такі заходи будуть «неминуче введені, оскільки це є єдиним можливим рішенням зберегти в безпеці не лише приватні компанії, а й урядові установи і військові відомства».

«Я думаю, що наступного року стандарти безпеки, яких раніше дотримувалися лише військові, буде впроваджено на всіх підприємствах», - підкреслив генеральний директор «Лабораторії Касперського», додавши, що у найближчому майбутньому «необхідно буде придумати, розробити і поширити нові системи безпеки для підприємств».

За даними «Лабораторії Касперського», кіберпростір стає все менш безпечним для бізнесу, і російські компанії також відчувають на собі негативні наслідки цієї тенденції. Згідно з дослідженням компанії, проведеним у 2011 році, 45% комерційних організацій у Росії відзначають зростання кількості кібератак. Разом з тим лише 16% опитаних побоюються цільових хакерських нападів.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...