Топ Новини

Іспанська поліція заарештувала чотирьох представників групи Anonymous

28 лютого 2012 в 14:20
В Іспанії заарештовано чотирьох представників міжнародної групи за свободу в інтернеті Anonymous. Один із затриманих відомий під ніком Гром.
Anonymous.jpg
flickr.com/photos/70857039@N00

Іспанська поліція за підтримки Європолу заарештувала чотирьох представників групи Anonymous, повідомляється у прес-релізі Європолу.

Як йдеться у повідомленні, операція під назвою «Гром» стала результатом розслідування, яке було розпочато ще у червні 2011 року щодо групи хакерів, відповідальних за низку DdoS-атак (Distributed Denial-of-Service - розподілена атака з метою відмови в обслуговуванні), спотворення сайтів та оприлюднення в інтернеті персональної інформації про іспанських поліцейських.

Один із заарештованих підозрюваних, відомий під нік-ім'ям Гром, відповідно до інформації поліції, був відповідальним за адміністрування деяких захищених каналів зв'язку, які використовуються Anonymous. Сервери, використані для цієї мети, були розташовані у компаніях, які перебували у Чехії та Болгарії, хоча дистанційно їх контролювали з Іспанії.

В Європолі відзначають, що підрозділ національної поліції по боротьбі з кібер-злочинністю Іспанії вступив у контакт з центром Європолу з боротьби з кібер-злочинністю для координації дій.

Після того як судова влада у Болгарії та Чехії погодила арешт серверів, експерти з центру Європолу з боротьби з кібер-злочинністю були направлені до Болгарії та Іспанії для надання на місці підтримки з метою проведення одночасних арештів, обшуків та припинення роботи серверів.

Як відомо, під час атаки урядових серверів на початку лютого в Україні, один з українських хакерів стверджував, що вони ведуть перемовини з Anonymous для підтримки їхніх дій в Україні. Причиною атак стало закриття сайту EX.UA.

Читайте також

Anonymous будуть атакувати урядові сайти щоп'ятниці


Anonymous заблокували сайт ЦРУ

Росія і Україна - лідери за кількістю DDoS-атак в інтернеті

EX-фактор або Обвалення.gov.ua


Хакери помстилися Саркозі за підтримку обмежень свободи в інтернеті

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...