«Internet Global Technology» працює над новим інформаційним сервісом

6 серпня 2012 в 08:11
Компанія «Internet Global Technology» оголосила про новий проект - розробку сервісу з пошуку та підбору інформації в мережі Інтернет, направленого на істотну оптимізацію цього процесу. Згідно з аналітичними прогнозами, даний продукт впевнено займе свою нішу на ринку і буде занесений у список «must have» будь-якої компанії.

На сьогоднішній день сфера високих технологій - одна з найбільш перспективних і активно розвивається, а значить, зайняти лідируючі позиції в цьому секторі під силу лише справжнім професіоналам. Так, серед українських представників цієї галузі варто відзначити «Internet Global Technology». Це перша у країні публічна IT-компанія, заснована в 2011 році, продукція якої допомагає підвищити конкурентоспроможність різних сферах бізнесу.

Співробітники компанії орієнтуються на свій головний принцип: знову і знову підтверджувати статус лідера. Саме тому кожна нова розробка «Internet Global Technology» - це унікальний проект, що створюється відповідно до потреб клієнтів і ультрасучасних тенденцій. Зовсім нещодавно компанія оголосила про новий проект - розробку сервісу з пошуку та підбору інформації в мережі Інтернет, направленого на істотну оптимізацію цього процесу. До роботи над унікальним сервсісом запрошені вузькопрофільні фахівці, серед яких - професіонали світового рівня.

За словами представників «Internet Global Technology», рішення створити такий продукт було закономірним. Компанія проаналізувала, як багато часу забирає постійний моніторинг та обробка інформації, зокрема, якщо мова йде про пошук нових клієнтів або партнерів. А за допомогою безпрецедентної розробки «Internet Global Technology» цей процес значно спроститься. Адже проект буде спрямований на те, щоб у виключно короткі терміни підібрати дані, які максимально підходять під критерії певного запиту. Треба сказати, що встановити контакт з необхідними особами або ж компаніями буде дуже зручно, бо їхній відбір буде проводитися за допомогою об'єктивного рейтингу.

Згідно з аналітичними прогнозами, даний продукт впевнено займе свою нішу на ринку і буде занесений у список «must have» будь-якої компанії. Окрім того, очікується, що нова розробка «Internet Global Technology» буде цікава не тільки представникам IT-бізнесу, але й усім, хто знає ціну своєму часу.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...