Інтернет партія оголосила DDos атаки на держоргани інструментом прямої демократії

12 березня 2013 в 18:57

Темники вже затемнили всі телевізійні канали, тепер черга дійшла і до наших моніторів, вважають в Інтернет партії.

internet_komputer__comput_DSC0708_znua.JPG
Новий законопроект загрожує безпеці всіх інтернет-користувачів
Андрій Товстиженко, DT.UA

Урядовий проект закону № 2483, яким пропонується вважати кібератаки на державні інформаційні ресурси загрозою національній безпеці України, насправді загрожує всім громадянам країни, вважають в Інтернет партії України.

На думку лідера партії Дмитра Голубова, цей законопроект - завершальний виток цензури в Україні. "Темники вже затемнили всі телевізійні канали, тепер черга дійшла і до наших моніторів", - зазначив він і додав, що все це відбувається під прапором боротьби з екстремізмом, оскільки "держава не готова терпіти інших екстремістів, крім себе".

"DDos атаки - це новий інструмент прямої демократії, нова форма пікетування. Якщо ми згадаємо, річні події у зв'язку з EX.UA, коли всі користувачі інтернету об'єдналися разом, і шляхом лавиноподібного заходження на сайти влади, заблокували їхню роботу, домігшись результату. Ось саме цю дію сьогодні хочуть прирівняти до порнографії і насильства. Як завжди, не даючи чітких визначень сепаратизму і екстремізму, цим законом держава погрожує всім громадянам України", - заявив Голубов.

Як повідомлялося, законопроект "Про кібернетичну безпеку України" підготувало МВС України. Законопроектом пропонується розцінювати хакерські атаки на сайти держорганів і пропаганду жорстокості, порнографії і сепаратизму в інтернеті як загрози національній безпеці країни.

Читайте також:

Засновник WikiLeaks вважає Google і Facebook інструментами державного стеження

Хакери оголосили війну Росії - "державі тиранії"

EX-фактор або Обвалення.gov.ua

Anonymous готує владі хакерські атаки за мовний закон

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...