Топ Новини

Інтернет-магазини зобов'язали укладати договори з покупцями

10 січня 2013 в 19:12

Держпідприємництво затвердило зазначені правила згідно з Законом "Про захист прав споживачів".

Інтернет-магазини повинні укладати договір купівлі-продажу зі споживачами. Такі вимоги правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Мінекономіки від 19.04.2007 р. N103, повідомляє прес-служба Держслужби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

На сьогоднішній день у законодавстві не дано визначення терміну "інтернет-магазин". Тому суб'єкти господарювання, які здійснюють торгівлю за допомогою мережі інтернет, повинні керуватися вимогами зазначених правил, підкреслює відомство.

Мінекономрозвитку листом від 19.11.2012 р. N3502-05/43517-14 надало роз'яснення щодо роботи інтернет-магазину.

Як пояснили у відомстві, зазначені правила затверджені згідно з Законом "Про захист прав споживачів", яким передбачено укладання договору на відстані.

"Договір, укладений на відстані, - договір, укладений продавцем зі споживачем за допомогою засобів дистанційного зв'язку, до яких, зокрема, відноситься і мережа інтернет", - говориться в листі.

Згідно з правилами, продаж товарів на замовлення - вид торгівлі, при якій споживач укладає договір купівлі-продажу товарів з продавцем на відстані за допомогою засобів дистанційного зв'язку або здійснює їх попереднє замовлення безпосередньо у продавця.

Читайте також:

Google і Yahoo! викрили в зароблянні на піратських сайтах

Китай посилив контроль за інтернетом: зайти в мережу можна буде лише за паспортом

Головним словом в інтернеті в 2012 став "Апокаліпсис"

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...