Intel вигадала, як позбавити світ введення паролів

14 вересня 2012 в 14:23
Компанія розробила спеціальні біометричні сенсори і супутній софт для смартфонів, планшетів і ноутбуків. Технологія дозволяє зчитувати унікальне розташування вен на долоні людини і працює краще, ніж сканери пальця, які зараз використовуються в деяких ноутбуках.

Можливо, вже зовсім скоро стануть не потрібні паролі, які користувачі вводять щодня, щоб увійти в свою пошту, аккаунт у соціальній мережі та на десятки інших сайтів. Intel розробила технологію для смартфонів, планшетів і ноутбуків, яка дозволяє просто провести рукою над пристроєм замість того, щоб вводити комбінації символів.

Intel розробила спеціальні біометричні сенсори і супутній софт. Технологія дозволяє зчитувати унікальне розташування вен на долоні людини.

"Ми використовуємо безліч паролів, вони зазвичай складні, їх важко запам'ятати. Біометричне сканування - це кращий спосіб впоратися з проблемою", - говорить Шрідхара Айенгар, голова відділу Intel з досліджень в галузі інформаційної безпеки.

На Форумі розробників у Сан-Франциско Айенгар продемонстрував технологію журналістам. Він проводив рукою над планшетом, не торкаючись до екрану, а пристрій "упізнавав" власника і автоматично заходив в акаунти на різних сайтах, повідомляє Reuters.

Коли ноутбуки, планшети і смартфони отримають підтримку біометричного сканування, багато сайтів зможуть покінчити з необхідністю введення паролів. Крім того, істотно спроститься процедура реєстрації. "Ми будемо працювати з постачальниками послуг, щоб забезпечити повну підтримку технології та її швидку інтеграцію", - заявив Айенгар.

Потрібно відзначити, що біометрична ідентифікація надійно охороняє особисту інформацію. Коли людина перестає використовувати свій пристрій, система автоматично виходить з облікових записів, щоб не дозволити стороннім заволодіти особистою інформацією.

Поки технологія біометричної аутентифікації знаходиться в розробці. Щоб вона стала звичною річчю, компанії ще необхідно доопрацювати програмне забезпечення і вбудувати в усі пристрої нові сенсори. Intel заявляє, що розроблена нею технологія працює краще, ніж сканери пальця, які зараз використовуються в деяких ноутбуках.

Читайте також:

Інженери запропонували використовувати серце в якості пароля для комп'ютера

Створено комп'ютер, що розпізнає брехню по очах

 

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...