Топ Новини

Індія очолила рейтинг країн - розповсюджувачів спаму

18 жовтня 2012 в 06:24
Індія у черговий раз виявилася першою в списку країн, що активно розсилають спам. Значна частина спаму розсилається з Азії (48,7%). Друге місце у Європи (28,2%), третє - у Південної Америки (10,2%).
spam.jpg
seoonly.ru

Індія знову виявилася першою у списку країн, які активно розсилають спам - у рейтингу за III квартал 2012 року країна посіла перше місце з 16,1% від світової кількості незаконно розісланих листів у всьому світі.

Другою країною, що засмічує поштові скриньки, була визнана Італія (9,4%), йдеться в доповіді компанії Sophos. На третьому місці розташувалися США (6,5%), за ними йдуть Саудівська Аравія (5,1%) і Бразилія (4%).

Як повідомляється, в топ-12 також увійшли Туреччина (3,8%), Франція (3,7%), Південна Корея (3,6%), В'єтнам (3,4%), Китай (3,1%), Німеччина (2,7%) і Великобританія (2,1). На інші країни припало 36,5%.

Вперше Індія очолила даний рейтинг у I кварталі, віднявши «титул» головного спамера у США. Однак тоді ця країна розсилала 9,3% рекламних листів, а Сполучені Штати - 8,3%. Відтоді США опустилися на третю сходинку, а частка Індії зросла майже у півтора рази.

Згідно з доповіддю Sophos, велика частина спаму розсилається з Азії (48,7%). Друге місце у Європи (28,2%), третє - у Південної Америки (10,2%). США і Канада опинилися на четвертому (9,5%), а Африка - на п'ятому (2,9%).

Відзначимо, більшість спамерів не проживають в Азії, а відправляють спам через ботнети - мережі, що складаються з заражених шкідливим кодом комп'ютерів.

Нагадаємо, Україна увійшла у ТОП-20 розповсюджувачів спаму за підсумками 2011-го року.

Читайте також:

Україна вперше увійшла до десятки країн за кількістю мереж комп’ютерів, що поширюють спам

Google, Yahoo!, Facebook, AOL і Microsoft об'єднають зусилля у боротьбі зі спамом

Канадець заплатить за спам у Facebook мільярд

 

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...