Холодильник Samsung RL60GZEIH

15 серпня 2012 в 08:55
Холодильник Samsung RL60GZEIH належить до так званих холодильників європейського типу: це неширокі, але високі холодильники, які без проблем можна встановити на середніх за розмірами або навіть невеликих кухнях.

Дизайн

Конструкція з нижнім розташуванням морозильної камери цілком традиційна для двокамерних холодильників. Але від інших моделей наш Samsung RL60GZEIH вигідно відрізняється ефектним забарвленням «нержавіюча сталь» і привабливим блакитним екраном, на якому відображаються всі його температурні параметри.

На додачу до екрану, у холодильника прогресивне сенсорне управління і сучасна об'ємне світлодіодне підсвічування всередині. Розумний холодильник навіть попередить звуковим сигналом, якщо його дверцята забули закрити або прикрили недостатньо щільно.

Збільшений внутрішній обсяг, що становить у цій моделі більше 400 л, був отриманий не тільки за рахунок великої висоти холодильника, а й за рахунок прогресивних інженерних рішень. Так, новий теплоізолятор дозволив зробити стінки пристрою більш тонкими, за рахунок чого вдалося отримати аж 60 літрів додаткового корисного простору всередині. Це особливо оцінять у великих сім'ях. Адже там продукти нерідко заповнють холодильник «під зав'язку».

Ергономіка

Холодильна камера поділяється на 3 секції поличками із загартованого скла. Це не полиці-непроливайки, але в принципі протерти скло в разі чого не проблема. Крім того, під верхньою полицею можна прилаштувати дротяний утримувач, розрахований на 5 пляшок. Сюди без проблем лягають «товсті» пляшки від вина чи шампанського, 2-х літрові бутлі води, квасу чи пива.

Для свіжих овочів і фруктів передбачено нижнє відділення холодильної камери - Fresh Room. У цій камері над морозилкою підтримується більш низька температура, ніж у решті простору холодильної камери. Fresh Room дозволяє найдовше зберігати свіжий вигляд і корисні властивості продуктів, в той же час не допускаючи їхньої заморозки.

Морозильна камера складається з чотирьох ящиків-відділень. В ній можна використовувати режим швидкого заморожування, знижуючи температуру зі стандартних -18 градусів до -25. Це буде корисно, якщо, наприклад, необхідно швидко заморозити великий обсяг харчових продуктів, щойно доставлених з магазину.

Навіть в режимі швидкої заморозки на стінках морозильної камери і на продуктах не буде намерзати лід - холодильник використовує технологію No Frost. Повітря, що постійно циркулює крізь плоскі видовжені отвори Multi-Flow, просто не дозволяє інею утворитися усередині холодильника. Тому Samsung RL60GZEIH не вимагає періодичного розморожування.

Інвертор

Підтримці всередині холодильника стабільної температури і вологості сприяє також інверторна схема роботи компресора. Електроніка, що керує компресором, враховує навіть відкривання дверцят холодильника, а оскільки інверторний компресор працює постійно, продукти зберігаються найбільш оптимально - без різких коливань температури.

Крім того, інверторний компресор споживає менше енергії і не такий гучний. Адже він рідко працює на максимумі можливостей - завдяки інтелектуальному управлінню у великій потужності і супутньому шумі просто немає необхідності.

До речі, Samsung настільки впевнений у надійності своїх інверторних компресорів, що дає на них окрему десятирічну гарантію.

Захист

Холодильник оснащений вбудованим стабілізатором, тому абсолютно не боїться збоїв в електромережі. Стабілізатор з помітною назвою Volt Control дозволяє холодильнику продовжувати роботу при коливаннях напруги від 170 до 270 В. Навіть при серйозних аваріях у будинковій мережі, коли від'єднується нульова фаза і на побутові прилади подається близько 380 В, холодильнику боятися нічого. Захист Volt Control розраховано на скачки напруги до 400 В включно.

Ось такий холодильник Samsung RL60GZEIH - красивий, місткий, тихий і надійний.

Технічні специфікації

Холодильник

Samsung RL60GZEIH

Повний об'єм, літрів

401

Холодильна камера, літрів

289

Холодильна камера, полиць

3 + утримувач для пляшок

Матеріал полиць

загартоване скло

Холодильна камера, ящиків

2

Морозильна камера, літрів

112

Морозильна камера, ящиків

4

Система No frost

є

Внутрішнє освітлення

світлодіодне

Дисплей

сегментний, блакитний

Колір

нержавіюча сталь

Клас енергоспоживання

A+

Розміри з ручкою, мм

597 x 2010 х 702

Вага, кг

77

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...