"Хоббіти" виявилися братами людини вмілої

21 квітня в 18:14

Предком людини флореської був невідомий вид стародавніх людей.

хоббиты индонезия
Предки "хоббітів" прибули на острів Флорес близько 700 тисяч років тому
Naked Science
Нові дані, отримані вченими в ході вивчення останків загадкового народу, дозволили дослідникам встановити, що предком людини флореської, відомої як "хоббіт", була не людина прямоходяча, а невідомий вид стародавніх людей, який першим покинув Африку, повідомляє New Scientist.

Вперше останки незвичайного виду древніх людей були виявлені на острові Флорес близько десяти років тому і з тих пір вчені намагаються встановити походження цього народу. Передбачалося, що "хоббіти" є нащадками людини прямоходячої, невідомий предок якої вийшов з Африки близько 1,8 мільйона років тому. Дослідники вважали, що "високі" предки "хоббітів" прибули на острів, а потім перетворилися на "низькорослих" представників даного виду через обмежені ресурси.

Читайте також: Палеонтологи знайшли докази існування давнього "Чубаки"

Новий же аналіз останків "хоббітів" показав, що вони є прямими нащадками стародавнього виду людей, який жив в Африці близько двох мільйонів років тому. Деякі представники цієї групи людей покинули Африку і перетворилися на людину вмілу, інші ж – прибули на острів Флорес близько 700 тисяч років тому і стали "хоббітами".

Раніше вчені заявили про те, що "хоббіти" зникли на десятки тисяч років раніше, ніж передбачалося раніше. У новому дослідженні вчені встановили, що "хоббіти" вимерли не 17 - 18 тисяч років тому, як вважалося раніше, а щонайменше 50 тисяч років тому, незадовго до того, як перші люди прибули на їхній острів.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...