Хакери зламали iPhone 5 через день після початку продажів

23 вересня 2012 в 07:15
Після злому iPhone 5 на нього можна встановлювати будь-які додатки, а не тільки ті, які можна купити в офіційному інтернет-магазині Apple App Store. Втім процедура злому повністю легальна і схвалена американським законодавством.
A3WupLCCcAEq15b.jpg
twitter.com/chpwn

 Хакер Грант Пол (Grant Paul), відомий під псевдонімом chpwn, повідомив про злом нового смартфона Apple iPhone 5.

Хакер поки не опублікував інструкцію зі злому нової моделі популярного смартфона, продажі якого почалися в п'ятницю, у відкритому доступі.

В якості підтвердження злому Пол розмістив у своєму Twitter-мікроблозі фотографії iPhone 5 із запущеним додатком Cydia. Ця програма використовується для доступу до неофіційного інтернет-магазину додатків і встановлюється тільки на зламані мобільні пристрої Apple.

Процедура злому, іменована JailBreak, дозволяє відкрити доступ до файлової системи пристрою і встановлювати додатки, отримані не з офіційного інтернет-магазину Apple App Store. Зокрема, на iPhone після JailBreak можна встановити піратський софт.

У середині 2010 року в американський закон про авторські права в цифрову епоху (DMCA - Digital Millennium Copyright Act) були внесені зміни, які узаконили злом телефонів, у тому числі і iPhone, для встановлення будь-якого програмного забезпечення. Аналогічним чином було легалізовано і усунення прив'язки телефону до мережі певного оператора мобільного зв'язку.

Читайте також:

Перші власники iPhone 5 поскаржилися на проблеми з дисплеєм

Якудза викрала 200 смартфонів iPhone 5 в перший день продажів в Японії

Вартість акцій Apple досягла нового історичного максимуму

По всьому світу за добу замовити 2 млн смартфонів iPhone 5

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...