Хакери з Anonymous вкрали у НАТО гігабайт секретних даних

21 липня 2011 в 18:11
Члени хакерського угруповання Anonymous у своєму мікроблозі оголосили, що їм вдалося зламати сервера НАТО і отримати доступ до секретних файлів альянсу.

Хакери уточнили, що володіють приблизно гігабайтом інформації. Вони розмістили в твіттері посилання на два вкрадених документа в форматі PDF (один з документів був пізніше вилучений з відкритого хостингу, на якому він розміщувався).

Перший опублікований документ датується 2007 р., а другий - 2008 роком. Як уточнює The Telegraph, в обох документах мова йде про системи зв'язку для угруповань НАТО в Афганістані та на Балканах.

НАТО ні підтвердило, ні спростувало факт витоку. Представник альянсу повідомив в інтерв'ю The Telegraph, що ведеться розслідування інциденту.

У твіттері  Anonymous говориться, що всі вкрадені документи публікувати не планується, оскільки це було б "легковажно", проте хакери пообіцяли в найближчі дні поділитися "цікавими даними".

Хакери, що входять до складу угруповання Anonymous, брали на себе відповідальність за цілу низку гучних атак на державні та корпоративні сервера, в тому числі на сайти платіжних систем Visa, Mastercard і PayPal.

Відомо про тісні зв'язки  Anonymous з  угрупованням LulzSec, що нещодавно розпалося, та іншими хакерськими об'єднаннями.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...