Топ Новини

Хакери вкрали майже півмільйона акаунтів користувачів Yahoo!

12 липня 2012 в 11:53
Хакери висловили надію, що люди, відповідальні за безпеку піддомену, сприймуть інцидент «як тривожний дзвінок, а не як загрозу». За словами зломщиків, в роботі серверів компанії є ще кілька «дірок», через які Yahoo! може зазнати набагато більшої шкоди.

Невідомі хакери вкрали логіни і паролі у 453 тисяч користувачів Yahoo!. Облікові записи, які підходять до одного із сервісів компанії, були розміщені у вигляді простого текстового файлу на сайті D33D Company. В Yahoo факт витоку паролів поки не підтвердили.

Хакери висловили надію, що люди, відповідальні за безпеку піддомену, сприймуть публікацію паролів «як тривожний дзвінок, а не як загрозу». За словами зломщиків, в роботі серверів компанії є ще кілька «дірок», через які Yahoo! може зазнати набагато більшої шкоди.

«Щоб уникнути подальших атак, ми не стали розкривати піддомен та інші параметри вразливої системи», - йдеться в заяві хакерів, залишеній всередині txt-файла.

Слабким місцем у захисті системи Yahoo! виявився, як вважають фахівці компанії TrustedSec, що розробляє рішення для захисту інформації, сервіс Yahoo! Voice - сервіс IP-телефонії, що нагадує своїми можливостями Skype.

Експерти кажуть, що паролі користувачів швидше за все зберігалися в незашифрованому вигляді, а хакери використовували так званий метод SQL-ін'єкції для викрадення персональних даних.

SQL-ін'єкцією називають введення шкідливого коду в поля форм, який дозволяє отримати інформацію з бази даних сервера.

Читайте також:

Хакери створили мережу шкідливих програм на базі Google Android

Україна увійшла до Топ-15 кібернебезпечних країн світу

Число кібератак в 2011 році зросло майже в два рази

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...