Топ Новини

Хакер зламав систему «ОГО» і змушував телефони дзвонити на платні сервіси за кордон

3 серпня 2011 в 08:26
Співробітники СБУ викрили протиправну схему несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерів абонентів ПАТ «Укртелеком», яку налагодив мешканець Чернігова спільно з іноземними громадянами.
informaciya_telefon_provoda.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Чоловік, використовуючи мобільний телефон та комп’ютерне обладнання, незаконно отримував ідентифікаційні дані (логіни та паролі) абонентів ПАТ "Укртелеком", підключених до мережі Інтернет за допомогою функції Wi-FiADSL-модему та технології передачі даних SIP-телефонії.

У подальшому, користуючись незаконно отриманою інформацією, зловмисник активував SIP-номери вітчизняних абонентів та за допомогою власного ноутбуку направляв з них міжнародний телефонний трафік за кордон.

У результаті абонентам ПАТ "Укртелеком" виставлялися рахунки за міжнародні дзвінки, які вони не здійснювали. У свою чергу закордонні абоненти отримували від оператора мобільного зв’язку своєї країни за вхідний трафік грошову винагороду, частина якої перераховувалась українському «хакеру» за допомогою міжнародної системі платежів. У такий спосіб підприємству завдано збитків на суму понад 200 тис. гривень. 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...