Топ Новини

Google збільшив премію за інформацію про вразливість у продуктах до 20 тис. доларів

25 квітня 2012 в 07:57
Програма фінансового заохочення була реалізована Google в 2010 році і відтоді інтернет-компанія виплатила незалежним ІТ-дослідникам близько 460 тис. доларів. Всього винагороди отримали близько 200 осіб.

У Google повідомили, що збільшують розміри фінансової винагороди незалежним розробникам, які виявили серйозні баги у програмах і сервісах Google, до 20 тис. доларів.

Як розповіли у Google Security Team, компанія буде платити 20 тис. доларів за інформацію про критично небезпечні баги у продуктах, що вже використовуються. Також в інтернет-компанії заявили, що будуть платити по 10 тис. доларів за відомості про SQL-ін'єкції щодо сервісів Google. Раніше максимальний бонус з цієї категорії становив трохи більше 3,1 тис. доларів за баг.

У блозі компанії йдеться, що нова система винагород повинна простимулювати розробників активніше відшукувати вразливості і всім разом працювати над створенням більш безпечних продуктів та інтернет-сервісів.

Програма фінансового заохочення була реалізована Google у 2010 році і відтоді інтернет-компанія виплатила незалежним ІТ-дослідникам близько 460 тис. доларів. Всього винагороди отримали близько 200 осіб.

Читайте також:

Google запустив онлайн-сервіс для зберігання файлів

Засновник Яндекса звинуватив Google у витісненні конкурентів

Засновник Google Сергій Брін вважає Facebook і Apple небезпечними для відкритого інтернету

Google створив комп'ютеризовані окуляри, які замінять смартфони (відео)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...