Топ Новини

Google запустив соціальну мережу

29 червня 2011 в 05:59
Google представив власну соціальну мережу під назвою Google+.

У Google+ користувачі розподіляються за «колами»: наприклад, родичі, колеги, однокласники тощо. Налаштування приватності існують для кожного кола окремо. Є функція надсилання повідомлення всім користувачам, що входять до одного і того самого «кола».

У соціальній мережі передбачено відеочат, спілкуватися в якому можуть декілька користувачів одночасно (у російськомовній версії ця функція називається «ВидеоВстречи»). У головному вікні чату відображається картинка з веб-камери того користувача, який говорить у даний момент.

Користувач Google+ в налаштуваннях соцмережі може перерахувати свої інтереси. Після цього у стрічці оновлень він буде бачити посилання на тематичні статті та відеоролики.

Google випустить мобільні додатки для роботи з соціальною мережею. Програма для платформи Android вже доступна в магазині Android Market, а програма для iPhone, iPod touch і iPad вийде пізніше. Фотографії або відеоролики, зняті на камеру апарату, користувач відразу ж може завантажити на свою сторінку в Google+.

Google+ поки працює в режимі бета-версії. Зареєструватися в соцмережі можна лише за запрошеннями. Сервіс доступний більш ніж 40 мовами, у тому числі і російською.

Google+ - не перший «соціальний» проект Google. У 2004 році компанія запустила соцмережу Orkut, яка отримала популярність лише в окремих країнах, а в 2010 році представила інструмент Google Buzz для обміну інформацією через поштовий сервіс Google Mail.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...