Топ Новини

Google запустив онлайн-сервіс для зберігання файлів

25 квітня 2012 в 06:45
Доступ до хмарного сховища можна отримати з комп'ютера або будь-якого мобільного пристрою на базі Android. У даний час компанія працює над програмою для пристроїв під управлінням iOS.
google_poisk_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Американська інтернет-корпорація Google заявила про запуск хмарного сервісу для зберігання файлів Google Drive (Google Диск). Згідно з повідомленням в офіційному блозі компанії, за допомогою нового сервісу користувачі можуть завантажити на "Диск" і мати постійний доступ до будь-яких файлів, у тому числі відеороликів, фотографій, PDF, текстових документів тощо - всього до 30 типів.

На "Диску" можна буде зберігати безкоштовно до 5 гігабайт. У разі якщо цих обсягів виявиться недостатньо, користувачі зможуть розширити простір "Диска" за гроші: 25 гігабайт коштуватимуть 2,49 дол на місяць, 100 гігабайт - 4,99 дол на місяць, 1 терабайт - 49,99 дол на місяць.

Відшукати потрібний файл на "Диску" можна буде за допомогою пошуку за ключовими словами, який відфільтрує виданий результат за типом файлу, його власником та іншими критеріями.

У повідомленні також наголошується, що файлами, які зберігаються на "Диску", можна буде "поділитися" з іншими користувачами. Сервіс також дає можливість іншим користувачам коментувати файли, які зберігаються у хмарі.

Доступ до хмарного сховища можна отримати з комп'ютера або будь-якого мобільного пристрою на базі Android. В даний час компанія працює над програмою для пристроїв під управлінням iOS.

Читайте також:

П'яту частину часу в інтернеті користувачі проводять у соціальних мережах

Google позбудеться збиткових сервісів

Google буде основним пошуковиком Firefox ще три роки

Google запропонувала хакерам зламати Chrome

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...