Топ Новини

Google закриє низку своїх сервісів

17 жовтня 2011 в 07:17
Компанія Google ухвалила рішення закрити частину своїх продуктів, а деякі перетворити на функції вже існуючих сервісів. Про це компанія заявила у своєму офіційному блозі.

Code Search, який було розроблено для пошуку відкритого коду у мережі, буде закрито разом з Code Search API 15 січня 2012 року. Через кілька тижнів буде закрито Google Buzz і Buzz API. Замість цього компанія зосередиться на Google+. "Хоча люди не зможуть створювати нові повідомлення після цього, але вони зможуть переглядати існуючий контент у своєму профілі Google", - зазначено в повідомленні компанії.

Jaiku, продукт, який дозволяє користувачам надсилати оновлення друзям, також буде закрито 15 січня 2012 року. "Ми будемо працювати над тим, щоб користувачі могли експортувати свої дані з Jaiku", - заявили в Google.

Планується закрити запущені кілька років тому соціальні можливості в рамках сервісу iGoogle. Замість них, компанія пропонує користувачам застосовувати сервіси її нової соцмережі Google+. Соціальні можливості iGoogle теж закриють 15 січня наступного року.

Програма дослідницького університету для пошуку Google, яка надає API доступ до результатів пошуку для невеликого числа затверджених академічних дослідників, закриється 15 січня 2012 року.

Окрім того, буде закрито сайт Google Labs. А куплені раніше сервіси Boutiques.com і Like.com буде замінено пошукачем Google Product Search.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...