Топ Новини

Google йде з Казахстану

8 червня 2011 в 09:48
Google закриває казахську версію порталу через спроби влади змусити компанію фізично розміщувати сервери на території республіки. Про це йдеться в офіційному блозі пошукача.

Тепер відвідувачі будуть перенаправлятися з google.kz на сторінку www.google.com казахською мовою. «На жаль, це призведе до деякого зниження якості пошуку для казахстанських користувачів, оскільки результати більше не будуть оброблятися у відповідності з локальною специфікою», - наголошується у повідомленні.

За інформацією Google, Міністерство зв'язку та інформації Казахстану видало наказ, згідно з яким всі доменні імена у зоні.
kz, такі, як google.kz, повинні бути розміщені на серверному обладнанні, фізично розташованому на території країни.

«Ми поставлені у складну ситуацію: спроба звести кордони в інтернеті ставить перед нами низку важливих питань, що стосуються не тільки ефективності обробки запитів, але і захисту персональних даних і свободи слова. Якщо б ми були змушені обробляти пошукові запити на www.google.kz тільки на локальних серверах, розташованих на території Казахстану, ми б сприяли фрагментації інтернету», - йдеться у повідомленні.

«Інтернет не залежить від державних кордонів і сприяє розвитку інновацій, свободи слова і торгівлі такою мірою, яку неможливо було уявити ще 20 чи 30 років тому ... Проте деякі держави, не усвідомлюючи всіх наслідків своїх дій для пересічних громадян і економіки своїх країн, роблять спроби встановити межі в інтернет-просторі», - впевнені у Google.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...