Топ Новини

Google випереджає Apple: Кількість активованих пристроїв на базі Android перевищила півмільярда

13 вересня 2012 в 09:28
У світі щодня активується 1,3 млн пристроїв на базі Android. За інформацією Google, до 2016 року сукупна кількість активованих апаратів досягне 3 млрд.
Playbook_android_apps.jpg
androidcommunity.com

Google оголосила, що кількість активованих за весь час Android-пристроїв досягла 500 мільйонів і продовжує рости по 1,3 мільйона на день. Про це заявив директор Android за продакт-менеджменту Хьюго Барра в соцмережі Google+.

Очікується, що до 2013 року кількість апаратів на базі відкритої операційної системи досягне мільярда.

«Сьогодні великий день для всіх користувачів Android. У світі вже активовано 500 мільйонів девайсів на цій операційці. Щодня до них приєднується ще 1,3 мільйона пристроїв», - сказав він.

У червні цього року Барра повідомляв, що в світі активовано 400 мільйонів апаратів на Android, а темпи приросту становлять мільйон пристроїв на день. Тобто «армія андроїдів» не просто зростає, темпи цього зростання також збільшуються.

- Apple представила iPhone 5 (ВІДЕО)

Найпоширеніша версія операційної системи - 2.3 Gingerbread. Вона встановлена більш ніж на 57 відсотках пристроїв. На другому місці з часткою 20,9 відсотка розташувалася версія 4.0 Ice Cream Sandwich. Ситуація протистояння двох збірок операційної системи нагадує ситуацію, що склалася з Windows XP, користувачі якої довго не хотіли переходити на більш нові версії платформи. Windows 7 вдалося обійти за популярністю XP зовсім нещодавно.

З моменту запуску Android в 2008 році на операційній системі виходили не тільки смартфони, але і планшети, ігрові приставки, ноутбуки, фотоапарати, і навіть електронні рідери. Сукупна кількість Android-пристроїв досягне мільярда вже в 2013 році. Для порівняння, гендиректор Apple на презентації iPhone 5, яка відбулася 12 вересня, заявив, що число iOS-пристроїв з моменту виходу першого iPhone в 2007-му (на рік раніше першого Android-апарата) склало 400 мільйонів.

Зростання Android багато в чому пов'язане із розвитком партнерської мережі Google, в яку входять такі компанії як Samsung, HTC, Motorola, LG, ZTE і Huawei. Сукупна кількість пристроїв на Android досягне в 2016 році рекордної величини в три мільярди. Android-апарати вже зараз займають 76 відсотків ринку смартфонів.

Читайте також:

Google навчився розуміти введення пошуку «від руки» на планшетах і смартфонах

Хакери створили мережу шкідливих програм на базі Google Android

Android завоював половину ринку смартфонів

Apple домоглася заборони продажів планшетника Samsung у США

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...