Топ Новини

Google відстояв право на доменне ім'я google.ua

22 липня 2011 в 08:39
Технічний адміністратор доменної зони «.ua», компанія Hostmaster, після судової перемоги Google та виконання всіх формальностей, делегував найбільшій у світі пошуковій системи право на доменне ім'я google.ua, повідомила прес-служба українського адміністратора.

Нагадаємо, Google з 2009 року в судових розглядах доводила право на використання google.ua, яка була зареєстрована на українську компанію "ГОУ ОГЛЕ" (їй з 2006 року належать ТМ Google и Go Ogle, зареєстровані в Україні за класами 9 (наукові прилади, комп'ютери, касові і рахункові машини) і 45 (соціальні, охоронні послуги, шлюбні агентства).

При заходженні на google.ua відвідувачів перенаправляють на сайт знайомств kohaymos.com. У системі отримання реєстраційних даних про доменні імена Whois зазначено, що kohaymos.com зареєстровано на Олега Богатова.

Відзначимо, що на ім'я О.Богатова числиться ще кілька «гучних» доменних імен, що зачіпають інтереси великих компаній. Зокрема, forbes.ua, interfax.ua, fortune.ua, naftogaz.ua, stirol.ua.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...