Google+ відкриє для користувачів особистий телеканал

8 травня 2012 в 05:19
Функція Hangouts On Air Google Plus надає можливість спілкування з великою кількістю людей через відеоконференції.

Соцмережа Google + відкриє для всіх користувачів функцію Hangouts On Air (в українському перекладі - "В ефірі") яка дозволяє показувати відео необмеженій кількості людей у прямому ефірі.

Сервіс відеоконференцій присутній в Google + з моменту запуску, проте спочатку в «Відеозустрічі» могли брати участь до десяти осіб. Hangouts On Air як і раніше обмежує число учасників десятьма, але знімає ліміт на кількість глядачів.

У своєму блозі Google пропонує використовувати Hangouts On Air для трансляції в інтернеті майстер-класів, концертів, «круглих столів» і репортажів з місця подій.

Щоб організувати масову трансляцію свого відео, користувач повинен «пов'язати» аккаунт в Google + з аккаунтом в YouTube. Коли «прямий ефір» закінчиться, запис відео з'явиться на сторінці в соцмережі і на відеохостингу.

Функція Hangouts On Air була представлена у вересні 2011 року, але аж дотепер була доступна вузькому колу відомих людей. Нею скористалися, зокрема, президент США Барак Обама і will.i.am, лідер американської поп-групи Black Eyed Peas.

Можливість організувати «Відеозустріч» з необмеженим числом глядачів з'явиться у користувачів з 40 країн, включаючи Росію. Google стверджує, що це відбудеться в найближчі тижні.

Соцмережа Google + почала працювати в червні 2011 року. У квітні 2012 року компанія Google заявила, що число зареєстрованих в ній користувачів перевищило 170 мільйонів.

Читайте також:

Google збільшив премію за інформацію про уразливість в продуктах до 20 тис. доларів

Відвідувати інтернет-магазини і релігійні сайти набагато небезпечніше, ніж порносайти


Засновник Google Сергій Брін вважає Facebook і Apple небезпечними для відкритого інтернету

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...