Топ Новини

Google спростить створення мобільних версій сайтів

1 листопада 2011 в 20:24
Компанія Google представила сервіс GoMo, покликаний допомогти компаніям (в першу чергу інтернет-магазинах) поліпшити відображення своїх сайтів на мобільних пристроях. Про це повідомляється в блозі, присвяченому мобільним розробкам корпорації.

Функція "Gomometer" дозволяє проаналізувати "приязність" сайту до мобільних користувачів. Серед параметрів, які оцінюються, — швидкість завантаження, можливість прочитати текст без збільшення сторінки, доступність пошуку тощо. За результатами тестування формується звіт із посиланням на недоліки сайту та рекомендаціями щодо його поліпшення.

Крім того, сервіс пропонує контакти веб-студій, що займаються розробкою мобільних версій сайтів. Із запропонованих варіантів можна відібрати потрібні за термінами роботи та вартістю послуг. Також на сайті опубліковані приклади сайтів, що відповідають вимогам.

Розробники сервісу наголошують, що, згідно з дослідженнями, 61% користувачів не повертаються на ресурси, які некоректно відображаються на їхніх мобільних пристроях. У зв’язку з цим вони говорять про необхідність орієнтуватися на мобільні пристрої як критичну для бізнесу, і в першу чергу, для інтернет-магазинів.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...