Топ Новини

Google розміщує дебютний випуск облігацій на млрд

17 травня 2011 в 08:05
Американська Google Inc., якій належить найпопулярніший пошуковик у світі, вперше у своїй історії вийшла на ринок облігацій.

Пізно ввечері у понеділок Google оголосила про прайсинг дебютного випуску облігацій на млрд, що складається з трьох частин: з термінами обігу 3, 5 і 10 років. Компанія вирішила скористатися рекордно низькою вартістю залучення боргового фінансування.

У дебютний випуск входять облігації з терміном погашення у 2014 році на млрд, що пропонуються під 1,25%, папери з терміном погашення у 2016 році на млрд під 2,125%, а також бонди до 2021 року на млрд під 3,625%.

За оцінками Google, чисті надходження від розміщення облігацій після врахування вартості андеррайтингу і витрат на розміщення складуть близько ,97 млрд.

Облігації Google вже отримали рейтинг "Aa2" від Moody's Investor Service і "AA-" від Standard&Poor's.

Букраннерами випуску є Citigroup Global Markets Inc., Goldman, Sachs&Co., JP Morgan Securities LLC, Merrill Lynch, Pierce, Fenner&Smith Incorporated, Credit Suisse Securities (USA) LLC і Morgan Stanley&Co.

Кошти, отримані в результаті розміщення облігацій, Google має намір використовувати для погашення комерційних боргових паперів, а також на загальнокорпоративні потреби.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...