Топ Новини

Google придбала антивірусний онлайн-сканер

10 вересня 2012 в 13:56
Не виключено, що компанія задіє технології VirusTotal у веб-програмах з пакету Google Apps. Сума, яку Google виплатила за продукт, не розкривається, проте відомо, що VirusTotal продовжить роботу в ролі самостійного сервісу.
sep-07-2012-02.jpg
technoholik.com

Компанія Google придбала веб-сервіс VirusTotal, призначений для "перевірки на шкідливість" посилань і файлів. Про угоду повідомляється в блозі VirusTotal.

Сума, яку Google виплатила за продукт, не розкривається, проте відомо, що VirusTotal продовжить роботу в ролі самостійного сервісу. Всі домовленості, які розробники VirusTotal уклали з антивірусними компаніями, залишаться чинними.

VirusTotal дозволяє користувачам дізнатися в режимі онлайн, чи несе в собі загрозу те чи інше посилання або файл з жорсткого диска комп'ютера. Для перевірки сервіс використовує "движки" сторонніх антивірусних компаній.

Сервіс був запущений в 2004 році. Користувачі браузерів Internet Explorer, Firefox і Chrome можуть здійснювати перевірку за допомогою плагінів VirusTotal.

Google не розповіла, як вона має намір розпорядитися придбанням. Не виключено, що компанія задіє технології VirusTotal у веб-програмах із пакету Google Apps.

Читайте також:

Google закриває п’ять своїх сервісів

Карти Google стануть тривимірними

Google отримав права на свій автомобіль без водія

Засновник Google допоможе дати старт новій «золотій лихоманці» — в космосі

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...