Google пообіцяла хакерам мільйон доларів за злом браузера Chrome

28 лютого 2012 в 14:58
Мільйон доларів поділять між собою хакери, які зможуть знайти вразливості у браузерах Google Chrome/Chromium.
google_chrome.jpg
cikavo.com.ua

Компанія Google в одному зі своїх блогів оголосила про запуск конкурсу для тих, хто зможе знайти вразливості у браузерах Google Chrome/Chromium. Загальний призовий фонд конкурсу для розробників і хакерів складе 1 млн доларів.

Гроші будуть розподілені між переможцями в основних номінаціях. Окрім грошових премій, всі переможці у кожній з номінацій отримають по «хромбуку».

Зокрема, 60 тис. доларів становить приз у номінації «Full Chrome exploit»: для цього треба захопити Chrome/Win7 аккаунт користувача з використанням тільки помилок і вразливостей у браузері Chrome.

40 тис. доларів - номінація «Partial Chrome exploit»: тут для злому треба використати хоча б 1 «баг» у самому браузері, а також інші вразливості (наприклад, «баг» у WebKit bug + помилка у Windows sandbox). 20 тис. доларів - приз у номінації «Consolation reward, Flash/Windows/other». Вручатиметься кілька нагород у кожній номінації.

Мета конкурсу - допомогти розробникам з Google у тестуванні нових і старих версій браузера компанії та усунути наявні збої і вразливості. Детальні умови участі та терміни подання заявки опубліковані у блозі компанії.

Нагадаємо, раніше компанія Google запропонувала користувачам свого браузера отримувати грошову винагороду за збір даних про те, які сайти вони відвідують.

Читайте також:

Виробники інтернет-браузерів погодилися на кнопку «не відслідковувати»


Microsoft звинуватила Google у стеженні за користувачами браузера IE

Google випустив Chrome для Android

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...