Топ Новини

Google помилково представив власне онлайн-сховище

14 січня 2011 в 12:25
Користувачам інтернет-сервісів Google запропонували скористатися онлайн-сховищем під назвою Cloud Picker. Раніше Google не повідомляла про запуск цього сервісу.

Користувачам інтернет-сервісів Google запропонували скористатися онлайн-сховищем під назвою Cloud Picker. Раніше Google не повідомляла про запуск цього сервісу.

2 грудня користувачам Google Site і Blogger, які спробували вставити у свій сайт або блог зображення, документ, відеоролик або презентацію, було запропоновано ввести дані облікового запису Google для входу до Cloud Picker. При введенні запитуваного логіна і пароля з'являвся звіт про помилку.

Через кілька годин у Мережі з'явилося зображення трохи зміненого Cloud Picker. Цього разу користувачам пропонували обрати з неіснуючого «хмарного» сховища контент для завантаження. При цьому програма-завантажувач як і раніше була недоступна.

Представник Google уточнив TechCrunch, що, судячи з усього, хтось з працівників випадково опублікував неповний код нової служби, яку компанія незабаром збиралася анонсувати. Про точну дату виходу, назву і повний функціонал служби заявлено не було.

У Мережі вже є кілька служб для зберігання файлів на віддалених серверах, серед них Microsoft SkyDrive, Dropbox або Яндекс.Народ. SkyDrive надає безкоштовне сховище об'ємом до 25 гігабайт, а Dropbox обмежується 2 гігабайтами, який можна збільшити до 50 за 20 доларів на місяць.

За матеріалами Lenta.ru

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...