Топ Новини

Google показав, як виглядає «інтернет зсередини» (ВІДЕО)

18 жовтня 2012 в 07:20
Найбільша IT-корпорація показала інтернет-користувачам свої дата-центри, за допомогою яких вони одержують можливість знаходити інформацію в Мережі.
1062252_original.jpg
google.com

Google показала «кухню» інтернету: компанія опублікувала добірки фотографій і відеотур по своїм дата-центрам, за допомогою яких інтернет-користувачі отримують можливість знаходити інформацію в Мережі. Зовні файлові сховища Google нагадують електростанції серед незайманої природи, всередині, як стверджується, - рай для працівника і виняткова турбота про дані користувачів.

Компанія Google зараз використовують вісім дата-цетрів: більшість із них у США, і тільки два - в Європі. З часом число цих центрів тільки зросте: Google вже будує їх у Гонконгу, Тайвані, Сінгапурі та Чилі.

Демонструючи, до яких розмірів розрослася компанія Google, яка почалася з невеликого гаража, найбільший інтернет-пошуковик опублікував цілу галерею фотографій: про кожний з восьми центрів окремо про технології, про людей і про місцевості, де розташовані ці будівлі. Крім того, компанія надала можливість «підглядати» за роботою дата-центрів за допомогою сервісу Street View.


«Щоразу, коли ви користуєтеся сервісом Google, ви підключаєтеся до одного з наших дата-центрів, розташованих по всьому світу», - розповідає співробітниця Google під час відео-екскурсії по будівлі. Зовні дата-центри виглядають, як блискучі заводи або навіть електростанції - через величезні охолоджувальні установки які забезпечують оптимальну температуру роботи для процесорів.


На фотографіях видно, як від масивних охолоджувальних установок піднімаються стовпи пари - мабуть, процесорам не так просто задовольнити запити інтернет-користувачів.

Центри Google знаходяться не в містах: навколо американських дата-центрів на фотографіях видно зелені поля, фінське сховище інформації сховалося в безкрайніх снігах, бельгійське - розташувалося поруч з мальовничим ставком. Фотограф, який зробив зі знімків майже сільські пейзажі, встиг також відобразити, як поруч з охолоджувальними установками в Айові з одного боку розташувалося сімейство оленів, а з іншого - розпустилися дикі квіти.


Є і фотографії внутрішнього оздоблення дата-центрів. Окрім пофарбованих у яскраві фарби труб і різнокольорових дротів всередині можна побачити людей за роботою, затишок і простір. Під фотографією з фінського центру Google підписав, що поряд з цим світлим залом для переговорів знаходиться сауна, яка завжди в розпорядженні співробітників компанії.


Дата-центри забезпечують компанії достатньо потужності, щоб індексувати всі сторінки в інтернеті, швидко відповідати на пошукові запити користувачів, демонструвати відео YouTube, надавати доступ до пошти та інших сервісів. На відео про свою роботу Google також продемонстрував, як співробітники працюють з процесорами, що забезпечують користувачам швидкий доступ до інформації.


Не забули в ролику також згадати, що Google піклується про конфіденційність даних - показали, як знищуються жорсткі диски, які вже відслужили свій термін. Мабуть, таким чином компанія вирішила відповісти на звинувачення, що Google нібито збирає досьє на користувачів.

Читайте також:

У пошукову видачу Google вмонтують документи з Google Drive

Рейтинг найдорожчих брендів світу очолили Coca-Cola, Apple та IBM

Google купить українську IT-компанію

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...