Топ Новини

Google об'єднає дані користувачів з різних сервісів

25 січня 2012 в 14:47
Google змінює політику конфіденційності. Весь діапазон продуктів буде оптимізовано.
google_logo1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Google об'єднає дані користувачів з пошукового сервісу, поштової служби Gmail, соціальної мережі Google+, відеохостингу YouTube та інших продуктів для спрощення роботи з ними.

Більше 60 різних типів правил, що існують на сьогодні і регламентують політику конфіденційності для різних продуктів Google, будуть об'єднані в єдину політику, яка набуде чинності 1 березня.

Кожен із сервісів буде існувати окремо, проте дані в них будуть тісно пов'язані. Google говорить про персоналізацію пошуку, засновану не тільки на попередніх запитах, але і на поштовому листуванні, переглянутих відео та іншій інформації, наданій користувачем сервісам компанії.

Основні зміни торкнуться користувачів, які мають акаунти у Google.

«Якщо ви увійшли в акаунт Google, результати пошуку стають по-справжньому персональними. На основі ваших попередніх запитів у Google+, Gmail і YouTube ми будемо намагатися знайти для вас те, що потрібно саме вам. Наприклад, якщо ви раніше цікавилися машинами, то за запитом «калина червона» ви у першу чергу побачите інформацію про машини, а не про ягоди, книгу або фільм», - йдеться в повідомленні на російськомовному сайті компанії.

Компанія Google раніше опинилася під вогнем критики, коли з'ясувалося, що через платформу соціальної мережі Buzz можна побачити, з ким той чи інший користувач найбільш часто веде листування електронною поштою.

Google заявляє, що регулюючі органи США було повідомлено про останні зміни у політиці конфіденційності компанії, яка буде застосовуватися у глобальному масштабі.

У новій політиці прямо зазначено, що компанія може використовувати інформацію, надану користувачем для одного сервісу, в інших продуктах у тому випадку, якщо він увійде у свій аккаунт Google.

Читайте також:

Google позбавиться від збиткових сервісів

Google буде основним пошуковиком Firefox ще три роки

Google запропонувала хакерам зламати Chrome

 

За матеріалами: Би-би-си , Лента.ру ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...