Google не зміг домогтися закриття сайту goggle.com

12 жовтня 2011 в 17:52
Скарга компанії Google на сайт goggle.com була відхилена комісією Національного арбітражного форуму США (NAF), повідомляє The Register.

  Google вимагала закрити goggle.com, спираючись на положення Єдиної політики з врегулювання суперечок, яка дозволяє власникам зареєстрованих торгових марок забирати домени в кіберсквотерів у досудовому порядку.

Однак Девід Цумрік, на чиє ім'я зареєстровано goggle.com, представив документ, у якому колишній власник спірного домену, компанія Knowledge Associates, домовляється з Google про "співіснування".

Д. Цумрік стверджував, що ця угода перейшла  до нього разом з доменом. Це виявилося достатньою підставою для комісії NAF, щоб заявити, що суперечка виходить за межі її компетенції, тому що стосується спорів про зміст договорів, і, як наслідок, відмовитися від винесення рішення за скаргою.

На сайті goggle.com відвідувачам пропонується взяти участь у платній вікторині, в якій в якості призів продукція компанії Apple. Зазвичай сайти з адресами, схожими з адресами популярних ресурсів, називаються "тайпсквоттерскими", тобто розрахованими на користувачів, які роблять помилку при введенні адреси оригінального сайту.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...