Топ Новини

Google має намір зашифрувати пошукові запити

19 жовтня 2011 в 18:44
Компанія Google має намір за замовчуванням використовувати зашифроване з'єднання для пошукового сервісу. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

 Планується, що через кілька тижнів користувачів, що заходять у свій аккаунт на головну сторінку сервісу, будуть перенаправляти на сторінку, яка здійснює обмін даних по захищеному протоколу https. Це дозволить захистити дані користувача, у тому числі пошукові запити, при використанні ненадійного зв'язку, на зразок відкритої Wi-Fi точки в інтернет-кафе.

Крім того, власники сайтів, на які будуть переходити користувачі за посиланнями в "захищеній" пошуковій видачі, не зможуть отримати інформацію про кожен конкретний запит. Їм буде доступна тільки інформація про тисячу найпопулярніших запитів за останній місяць, через які користувачі переходили на сайт. Виключення з цього правила буде зроблено тільки для посилань з рекламного блоку, що дозволить рекламодавцям відстежувати ефективність їх оголошень.

У січні 2010 року Google встановив у поштовому сервісі Gmail з'єднання по захищеному каналу в якості основного. У червні 2010 року була представлена ​​бета-версія пошукового сервісу, що працює по шифрованому каналу, - encrypted.google.com. Представники компанії відзначають, що інші інтернет-гіганти, наприклад Twitter або Facebook, також надають своїм користувачам можливість з'єднання по https-протоколу.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...