Топ Новини

Google купить українську IT-компанію

2 жовтня 2012 в 12:15
Українська компанія Viewdle, що володіє декількома патентами в області технологій розпізнавання, може обійтися Google в 30-45 млн доларів.

Корпорація Google близька до досягнення угоди про купівлю української компанії Viewdle, що займається розробкою технологій автоматичного розпізнавання обличчя і доповненої реальності.

За інформацією близьких до операції джерел, Google замислився про придбання Viewdle більше року тому, однак на сьогодні жодна з компаній не коментує інформацію про можливість купівлі.

Аналітики говорять, що дана угода має сенс для Google, бо технології Viewdle вписуються у стратегію розвитку систем Google+, Android і Picasa, а інтернет-гігант все активніше вдається до роботи з системами розпізнавання облич на знімках, що розміщуються користувачами. Раніше інтернет-гігант вже придбав дві схожі компанії: Neven Vision та PittPatt. Ці стартапи також займаються технологіями розпізнавання. Перша обійшлася Google у 45 млн доларів, друга - у 38 млн доларів.

Зараз джерела, близькі до Google, кажуть, що українська компанія може бути куплена за 30-45 млн доларів.

Viewdle була заснованау 2006 році Єгором Анчишкіним і Юрієм Мусатенком, які побачили комерційну перспективу в розробках в області розпізнавання зображень Київського інституту кібернетики. Зараз головний офіс компанії знаходиться у Каліфорнії, центри розробок розташовуються в Україні, а також країнах Європи та Південної Америки. У її штаті 34 людини.

Серед розробок Viewdle мобільна програма SocialCamera, яке дозволяє автоматично відмічати на фотознімках друзів з Facebook, і ділитися знімками з друзями, а також додаток для ПК Viewdle Uploader, який дозволяє позначати друзів на знімках на комп'ютері і завантажувати їх в Facebook прямо з папок. Окрім того, портфель розробок включає в себе кілька ігор, у тому числі ThirdEye для платформи Android. Врешті, компанія володіє кількома патентами в галузі технологій розпізнавання.

Видання нагадує, що інші великі технологічні компанії останнім часом також виявляють цікавість до стартапів, які займаються розпізнаванням облич. Facebook в цьому році за 60 млн доларів придбала Face.com, співвласником якого був «Яндекс». У 2010 році. Apple купила компанію Polar Rose, віддавши за неї 28 млн доларів.


Читайте також:

Іран створить власний пошуковик на заміну Google

Google додав у свої карти перші підводні панорами (ВІДЕО)

Компанію Google оштрафовано на 22,5 млн доларів за недотримання приватності даних користувачів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...