Google+ дозволила використовувати псевдоніми

24 січня 2012 в 08:36
Мережа Google+ пішла назустріч користувачам із країн з репресивними режимами, дозволивши використовувати псевдоніми.
google_plus.jpeg
googleplusblog.ru

Через півроку після запуску соціальна мережа Google+ дозволила користувачам створювати акаунти, використовуючи псевдоніми.

Торік за примусове розголошення імен і прізвищ користувачів Google критикували Electronic Frontier Foundation і низка неурядових організацій, які стверджували, що використання псевдоніма - це один із проявів свободи самовираження для людей, які говорять про різні суперечливі теми або проживають у країнах з репресивними урядовими режимами.

У понеділок, 23 січня, віце-президент Google Бредлі Хоровіц повідомив, що можливість використання нікнеймів буде повністю реалізована протягом цього тижня. Згідно з прийнятими у компанії новими правилами, новий користувач сам може вирішувати, як саме представлятися іншим учасникам Google+. Також компанія реалізує можливість, яка дозволить перейти на використання псевдонімів і користувачам, які раніше зареєструвалися в мережі, але досі могли використовувати тільки реальні імена та прізвища.

Хоровіц каже, що компанія також внесла відповідні зміни в політику безпеки та правила використання Google+. Також Хоровіц визнав, що Google отримала «дійсно багато» скарг від користувачів, що критикували соціальну мережу за неможливість використовувати псевдоніми.

У Google говорять, що одночасно з реалізацією плану з використання псевдонімів, компанія реалізує і низку інших можливостей, пов'язаних з анонімністю користувачів, а також кілька нових функціональних опцій.

Читайте також

Кремль досліджує інтереси користувачів Facebook і Twitter

Facebook в Ірані оголосили гріхом

П'яту частину часу в інтернеті користувачі проводять у соціальних мережах

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...