Топ Новини

Google допоможе боротися з наркокартелями, відмиванням грошей та торгівлею людьми

18 липня 2012 в 13:13
Американські експерти впевнені, що Google, як володар потужних інструментів для виявлення незаконних мереж, надасть значну допомогу в боротьбі з корупцією, а також з міжнародною злочинністю.

Фахівці Google спільно з Радою з міжнародних відносин США зайнялися розробкою технології, яка дозволить здійснювати пошук злочинців, які використовують інтернет для здійснення своєї незаконної діяльності.

У першу чергу мова йде про пошук методів, які дозволять боротися з організованою злочинністю - наркокартелями, відмиванням грошей та торгівлею людьми.

До роботи також залучені представники різних громадських організацій та урядових відомств. Конференція з координації співробітництва учасників нової антикримінальної ініціативи пройде на цьому тижні у столиці Ірландії Дубліні.

Наркокартелі, терористи й інші кримінальні елементи керують своїми організаціями через інтернет, часто з використанням передової технології шифрування, щоб приховати себе від правоохоронних органів. Тому глобальні організації борців зі злочинністю сподіваються, що технології Google можуть стати ключем до пошуку і подальшого «злому» цих невловимих груп.

Спеціальний радник Організації Об'єднаних Націй, який у минулому став жертвою торговців дітьми, Рані Хон пояснив журналістам: «Google знаходиться у прекрасному стані. Компанія являє собою потужний засіб, який має ефективні інструменти для того, щоб вирішити цю проблему».

Представники Ради з міжнародних відносин впевнені, що Google, як володар потужних інструментів для виявлення незаконних мереж, надасть значну допомогу в боротьбі з корупцією, а також з міжнародною злочинністю.

Читайте також:

Google закриває п’ять своїх сервісів

Карти Google стануть тривимірними

Новий Chrome навчився синхронізувати вкладки між комп'ютерами

Google показала, як подорожує електронний лист (відео)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...