Топ Новини

Google+ додав можливість створення офіційних сторінок компаній

8 листопада 2011 в 13:24
Соціальна мережа Google+ почала надавати можливість створювати офіційні сторінки компаній. За допомогою нового сервісу американський інтернет-гігант сподівається залучити на свій сайт бізнес-користувачів.
google_plus.jpeg
googleplusblog.ru

Плата за створення бізнес-сторінок стягуватися не буде. Окрім того, у Google обіцяють, що не будуть показувати рекламні оголошення на сторінках компаній.

У даний час можливість створення фірмової сторінки доступна не всім користувачам, але найближчим часом, за словами Google, функція стане загальнодоступною по всьому світу.

Сервіс Google+ Pages — черговий конкурент соціальної мережі Facebook, яка також надає можливість створювати корпоративні сторінки окремих брендів чи цілих компаній.

Мережу Google+ було запущено у кінці червня 2011 року. За даними американської компанії, на цей момент у ній зареєстровано понад 40 мільйонів користувачів.

Тим часом Google+ як і раніше значно відстає за кількістю користувачів від Facebook.

«Google+ росте дуже швидкими темпами. Тим не менше, їй доведеться пройти дуже довгий шлях, перш ніж вона стане серйозною загрозою для бізнесу Марка Цукерберга», - вважає Іен Мауде з Enders Analysis.

http://googleplusblog.ru

 

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...