Топ Новини

Google створив пошуковик для дітей

2 березня 2016 в 11:31

Пошуковик Kiddle за замовчуванням видає безпечний для дітей контент.

Kiddle
Пошуковик Kiddle створений спеціально для дітей
Kiddle

Компанія Google представила пошуковик, призначений для дітей. Пошуковик, який отримав назву Kiddle, не пропускає в результати пошуку контент, призначений для дорослих.

Пошукові запити в Kiddle також відображаються особливим чином. Спочатку йдуть сайти, написані спеціально для дітей, потім на екран виводяться дорослі сайти, безпечні для дітей, і з інформацією, яка буде зрозуміла дитині. В останню чергу видаються безпечні для дітей сайти, інформація на яких може бути складною для дитячого сприйняття.

Крім того, пошуковик також ілюструє знайдену інформацію великими картинками і використовує збільшений шрифт, що дозволяє дитині легше орієнтуватися в результатах пошуку.

Читайте також: Google дозволить визначити місце, в якому була зроблена фотографія

Творці Kiddle відзначають також, що інформація, отримана сайтом, видаляється кожні 24 години.

Kiddle
Kiddle

Раніше повідомлялося про те, що Google створив YouTube для дітейБезкоштовна програма YouTube Kids дозволить батькам контролювати завантаження дітьми відеоконтент. Вона буде функціонувати незалежно від основного сервісу YouTube. Спочатку програма буде доступна тільки в США. Панелі батьківського контролю дозволять обмежувати час, що витрачається дітьми на перегляд відео, а також вимикати функцію пошуку.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...