Топ Новини

Google створила "кросівки, що розмовляють", які допомагають займатися спортом

11 березня 2013 в 11:27

Новинка від Google допоможе її власникові побороти лінь і зайнятися спортом. Кросівки бурчать і називають власника "ледарем" за пасивний спосіб життя або ж, навпаки, всіляко заохочують за активність.

кроссовки
Кросівки допоможуть власникові боротися з лінню

Компанія Google показала кросівки, які вигуками спонукають свого власника займатися спортом або просто рухатися.

Кросівки випустила компанія Adidas, а Google внесла до моделі власні додатки - зокрема, вбудувала у взуття акселерометр, гіроскоп і датчики тиску. Сенсори відстежують рухи користувача, а в "язичку" кросівок знаходиться динамік, через який віддаються голосові команди. Всією системою керує плата Arduino. Вона розміщується на тому місці, де зазвичай знаходиться шнурівка.

Кросівки знають близько 250 команд і використовують їх, щоб підбадьорювати користувача. Якщо людина не рухається, вони повідомляють їй, що вона схожа на статую. Якщо користувач почав ходьбу, кросівки зауважують, що "так набагато краще". Якщо людина перейшла на біг, вони командують "лівою-правою" або заявляють, що "люблять відчувати вітер шнурками".

За даними представників Google, кросівки здатні підлаштовуватися під звички і спосіб життя користувача. До спортсмена і до людини, яка займається спортом лише епізодично, вони висувають різні вимоги.

Також у взуття є модуль Bluetooth, що дозволяє кросівкам зв'язуватися зі смартфоном. Користувач може встановити на мобільний апарат програму, яка буде зберігати інформацію про його спортивні досягнення і "ділитися" ними в соціальних мережах.

Google не планує запускати кросівки у серійне виробництво. У компанії відзначили, що взуття створено в рамках проекту Art, Copy and Code, мета якого - створювати спільно з компаніями-партнерами нові рекламні інструменти.

Читайте також:

Microsoft представила інтерактивну шкільну дошку

Новим смартфоном від Samsung можна буде керувати за допомогою погляду

У США створили браслет для управління технікою за допомогою жестів

За матеріалами: Лента.ру
Теги Google
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...