Топ Новини

Google розповіла подробиці про окуляри-комп'ютери і оголосила набір тестерів для їх випробування

20 лютого 2013 в 18:49

Претендентам пропонується написати коротке (не більше п'ятдесяти слів) оповідання на тему "Що б я зробив, якби в мене були окуляри". До історії можна додати фото або відео.

Google Glass
Google Glass
Google відкрила конкурсний набір випробувачів Glass - окулярів доповненої реальності, які компанія представила в 2012 році. Про набір повідомляється на сайті, присвяченому пристрою.

Ті, хто хочуть стати випробувачем повинен відповідати ряду умов: по-перше, проживати на території США, по-друге, бути старше 17 років, а по-третє, бути готовим купити окуляри за півтори тисячі доларів. Безкоштовно тестові екземпляри окулярів не видаються.

Претендентам пропонується написати коротке (не більше п'ятдесяти слів) оповідання на тему "Що б я зробив, якби в мене були окуляри". До історії можна додати фото або відео. Розповідь слід розмістити в твіттері або в соцмережі Google+, супроводжуючи її хэштегом #ifihadglass.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 27 лютого. C авторами найкращих оповідань зв'яжуться представники Google. Окуляри можна забрати тільки особисто; пристрої видаються в трьох містах США - Нью-Йорку, Сан-Франциско і Лос-Анджелесі.

Одночасно з оголошенням про набір випробувачів компанія Google опублікувала нові фотографії окулярів і випустила відеоролик з розповіддю про їх можливості.

Судячи з відео, користувачі будуть взаємодіяти з пристроєм переважно голосом. Перед тим, як віддати окулярам команду, потрібно сказати "OK Glass". Окуляри можуть записувати відео і робити фотографії; з їх допомогою можна обмінюватися з друзями повідомленнями і брати участь у відеочатах; вони здатні показувати погоду і інформацію про авіарейси і давати навігаційні підказки.

Glass також вміють шукати інформацію в Мережі, звертаючись до відповідних сервісів Google. У демонстраційному відеоролику користувачі, наприклад, просять окуляри знайти фотографії тигрів або запитують, як буде по-тайски "це смачно". Всі відомості відображаються в полі зору користувача, у правому верхньому куті.

Окуляри Google (незважаючи на назву, оптичних лінз у пристрої немає) обладнані мініатюрним прозорим екраном. Відображена інформація на ньому накладається на картину світу, який бачить користувач, тому Glass називають "окулярами доповненої реальності". Пристрій працює під управлінням Android і для доступу в інтернет використовує смартфон або планшет.

Перші попередні замовлення на окуляри Google прийняла від розробників, які відвідали конференцію I/O (вона відбулася в червні 2012 року); відтоді нові заявки від охочих випробувати пристрій не приймалися. Постачання перших, попередніх версій окулярів Google планує почати в першій половині 2013 року.

Читайте також:

Microsoft услід за Google розробляє окуляри доповненої реальності

Злодії проникли в центр досліджень Microsoft і вкрали продукцію Apple

Названо головні IT-тренди 2013 року ціною в мільярди доларів

Google розробляє Х Phone для конкуренції з Apple і Samsung

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...