Google призначила призовий фонд у розмірі 3 млн дол за злом Chrome OS

29 січня 2013 в 09:50

Google вперше присвячує конкурс Pwnium пошуку вразливостей у Chrome OS: на двох попередніх змаганнях пропонувалося обійти захист браузера Chrome.

google_logo.jpg
Google призначила призовий фонд за злом Chrome OS
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Компанія Google призначила призовий фонд у розмірі 3,14 мільйона доларів за знайдені вразливості в операційній системі Chrome OS на організованому компанією конкурсі Pwnium, який відбудеться у березні в канадському Ванкувері, йдеться в повідомленні компанії.

Google вперше присвячує конкурс Pwnium пошуку вразливостей у Chrome OS: на двох попередніх змаганнях пропонувалося обійти захист браузера Chrome. Призовий фонд буде поділено між конкурсантами, яким вдасться отримати несанкціонований доступ до комп'ютера на базі останньої версії Chrome OS. Атака повинна бути здійснена під час перегляду на комп'ютері веб сторінки, створеної конкурсантом.

Залежно від досягнутого рівня доступу до системи переможці конкурсу отримають 110 і 150 тисяч доларів. "Ми вважаємо, що збільшені суми винагороди відображають додатковий виклик, пов'язаний з подоланням захисту Chrome OS, порівняно з традиційними операційними системами", - йдетьсяв повідомленні компанії.

Конкурс Pwnium відбудеться 7 березня у Ванкувері в ході конференції з інформаційної безпеки CanSecWest. За правилами конкурсу, учасники зобов'язані надати компанії Google опис методики злому і використаних вразливостей системи. Браузер Google Chrome поряд із продуктами інших виробників традиційно стане об'єктом іншого змагання хакера в рамках CanSecWest - Pwn2Own.

Особливістю Chrome OS є її орієнтація на роботу з онлайн-сервісами, а не з програмами, встановленими на комп'ютер. Перші пристрої на базі Chrome OS - нетбуки компаній Samsung і Acer - з'явилися у 2011 році. Нетбук на Chrome OS незабаром може випустити компанія HP, пише сайт Slashgear.com з посиланням на специфікацію комп'ютера, яка була розміщена на сайті HP, а потім видалена з нього.

Читайте також:

Google і Yahoo! викрили у зароблянні на піратських сайтах

Google розробляє Х Phone для конкуренції з Apple і Samsung

У 2012 році Apple заробила більше, ніж всі лідери ринку разом узяті

Google продала реклами більше, ніж усі друковані видання США

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...