Топ Новини

Google представила новий сервіс для роботи з електронною поштою

23 жовтня 2014 в 11:13

Inbox створений для того, щоб спростити роботу з поштовою скринькою для користувачів мобільних пристроїв.

Inbox
Google представив поштовий клієнт Inbox від творців Gmail
Інтернет-гігант Google представив новий сервіс для роботи з електронною поштою Inbox, який доповнить існуючу популярну служби Gmail. Про повідомляється в офіційному блозі Google.

Розробники відзначають, що новий сервіс розробляла та ж команда, яка раніше створила Gmail.

Однією з нових функцій Inbox стала просунуте автоматичне сортування листів за категоріями. Автосортировку у Gmail компанія запустила в минулому році, проте в Inbox з'явиться більше категорій.

Додаток буде збирати всі чеки від покупок або всі банківські виписки в одну групу і після швидкого перегляду користувач може жестом прибрати їх з основного списку повідомлень, що потребують перегляду.

Повідомляється, що ще однією новинкою стали так звані "хайлайты" - найбільш важливі фрагменти, виділені із змісту листа. Вони відображаються відразу під темою і автором листа, забезпечують попередній перегляд і гарантують, що користувач не пропустить важливі дані. Такими фрагментами можуть бути фотографії чи документи, додані до листа, інформація про майбутній захід або дані електронного квитка.

В Inbox вбудований сервіс нагадувань: залишивши замітку про заплановане справі, користувач буде завжди бачити її нагорі списку вхідніх листів. Розібратися з поштою допомагають мікросервиси Highlights і Assists - перший показує превью вмісту листів, не змушуючи переходити всередину, а другий відображає картки з інформацією, що допомагає справлятися з поставленими завданнями.

Inbox стане доступний на платформах Android і iOS, а також в браузері Chrome. Встановити Inbox поки можна лише за запрошенням від Google, проте отримали таке запрошення користувачі можуть запросити своїх друзів. Для входу в Inbox потрібні дані Gmail-аккаунта.

За матеріалами: Лента.ру
Теги Gmail Google
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...