Топ Новини

Google погодився змінити роботу пошукової видачі

15 квітня 2013 в 11:39

Компанія йде на поступки європейським регуляторам.

поиск Google poisk
Андрій Товстиженко, DT.UA

Інтернет-компанія Google запропонувала владі Європейського Союзу врегулювати раніше розпочате щодо неї попереднє розслідування, змінивши ряд пошукових результатів, а також модифікувавши роботу пошукової системи.

Таким чином вона не буде віддавати пріоритет у пошуку власним рішенням компанії, а буде показувати їх нарівні з результатами конкурентів, таких як Microsoft.

- Мicrosoft і Nokia поскаржилися на Google в Єврокомісію

За неофіційними даними, Google запропонувала створити чітку систему розподілу між пошуковою видачею з показом власних результатів і посилань на сервіси конкурентів. Подібна пропозиція була висунута представниками компанії минулого тижня під час неофіційних переговорів.

Крім того, представники Google заявили, що готові у пошуковій системі опублікувати посилання на пошуковики-конкуренти, щоб користувачі (якщо їх не влаштують результати пошуку Google) могли переадресувати запит конкуруючим пошукачам.

Нагадаємо, Microsoft, а також близько десятка інших компаній, подали скаргу проти Google в Євросоюз, звинувативши її в пріоритеті власних рішень під час роботи пошукової системи і штучному заниженні результатів конкурентів. Скарга була подана близько двох років тому і відтоді Брюссель вів розслідування. Разом з тим, офіційного розслідування на адресу компанії так і не було розпочато, тому ні компанія, ні Брюссель дані дії не коментують.

Раніше Єврокомісар Хоакін Альмуніа позначив для Google чотири моменти, навколо яких зосереджено розслідування: просування власних сервісів Google за рахунок власного пошуковика компанії, копіювання даних конкурентів (зокрема ресторанних і туристичних оглядів), робота рекламної системи, а також прив'язка сервісів компанії в ОС Android (а також необхідність заведення облікового запису в системі сервісів Google, щоб почати користуватися смартфоном або планшетом на базі Android).

Читайте також:

СБУ хоче провести експертизу Google Glass

В 2014 році Microsoft припинить підтримку Windows XP

Facebook показав операційну систему на базі Android

За матеріалами: cybersecurity.ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...