Топ Новини

Google почав видаляти з пошуку сайти, які торгують посиланнями в новинах

1 квітня 2013 в 14:53

Компанія Google буде виключати з пошуку по новинам Google News, сайти, які торгують посиланнями шляхом розміщення їх у своїх публікаціях.

Чутки про виключення з пошуку Google сайтів, які займаються продажем посилань у своїх статтях, отримали підтвердження. Річард Гінграс, керівник новинних і соціальних проектів корпорації, написав в офіційному блозі Google News, що у разі "упіймання на гарячому" сайт відразу ж виключать з пошукової видачі, а його показник PageRank (PR) буде обнулено.

Так, наприклад, вже сталося з сайтом однієї з найстаріших мереж доставки квітів Interflora і з десятками інших британських сайтів, що розміщували посилання на інтернет-магазин всередині своїх публікацій. Interflora вилучена з видачі, а у сайтів, що небезкорисливо ставили на неї посилання в новинах, обнулений PR.

"Дуже важко довіряти ресурсам, яким платять за публікації або за те, що вони розміщують посилання у своїх статтях, - пише Гінграс. - Новини Google - не маркетингова служба... Будь ласка, майте на увазі, що й основний пошук Google, і Google News будуть робити рішучі дії проти порушників. Використання "обманних" тактик просування в підсумку може призвести до видалення як окремої статті, так і цілої сторінки з публікацією з пошуку по новинам".

Керівник Google News ще раз нагадав, що в основі успіху якісного і надійного інформаційного ресурсу лежать його авторитет і довіра з боку користувачів, тому Google не буде співпрацювати з новинними порталами, які займаються продажем публікацій і розміщенням посилань за гроші.

За офіційним формулюванням, заходи будуть вжиті проти всіх ресурсів, які і далі не будуть дотримуватися положень "настанови з якості" Google для веб-майстрів.

Раніше Річард Гінграс, що зайняв свою нинішню посаду з Google у 2011 році, вже пробував зупинити хвилю посилань, що генеруються "інтернет-торговцями", шляхом порад і рекомендацій, проте до них, судячи з усього, мало хто прислухався.

Читайте також:

Google "закрив" YouTube до 2023 року

"Податок на Google": Німеччина зобов'яже пошуковики платити ЗМІ за поширення публікацій

Місячна аудиторія YouTube перевищила мільярд людей

За матеріалами: DT.UA
Теги Google
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...