Топ Новини

Google готується випустити власний планшет

21 лютого 2013 в 12:18

Новий пристрій, якщо він дійде до стадії комерційної версії, буде конкурувати не тільки з планшетами на базі Windows RT і Windows 8, але і з пристроями на базі Android.

Компанія Google розробила перший власний мобільний пристрій з сенсорним екраном і під управлінням операційної системи Chrome OS, повідомляють джерела у компанії.

За даними джерел, компанія розробила перший власний мобільний пристрій з сенсорним екраном і під управлінням операційної системи Chrome OS. Новий пристрій, якщо він дійде до стадії комерційної версії, буде конкурувати не тільки з планшетами на базі Windows RT і Windows 8, але і з пристроями на базі Android.

Брендовий планшет під управлінням Chrome OS - це поки повністю експериментальний проект і компанія поки не визначилася з методом його комерціалізації і азіатським партнером з масового виробництва.

Нині існуючий прототип планшета має всі функції, властиві самій Chrome OS - робота з інтернетом, поштою, YouTube, Facebook, віддалене зберігання даних тощо.

На сьогодні на ринку вже є кілька моделей під управлінням Chrome, виробництвом яких займаються азіатські компанії, зокрема Samsung. І в Google не виключають, що партнером в області виробництва нового планшетного пк стане саме Samsung.

Також у Google говорять, що поки операційна система Chrome OS є лише тінню популярності Android, тому Google особисто вирішила зайнятися просуванням цієї ОС. За оцінками аналітиків, в минулому році у США було продано не більше 100 тис. пристроїв на базі Chrome OS.

Читайте також:

Нові перегони: Samsung слідом за Apple і Google приступив до створення годинника-комп'ютера

Засновника Google "засікли" у метро Нью-Йорка в окулярах-комп'ютерах

Google запустила у США власну інтернет-мережу

За матеріалами: cybersecurity.ru
Теги Google
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...