Топ Новини

Google дозволить визначити місце, в якому була зроблена фотографія

28 лютого 2016 в 14:14

У базу даних нейронної мережі були внесені 90 мільйонів фотографій.

google
Google буде визначати, де було зроблено знімок
4pda.ru

Пошуковик Google незабаром зможе визначити місце, в якому була зроблена та чи інша фотографія. Для цього співробітники компанії створили нейронну мережу, що отримала назву PlaNet, в базу даних якої було завантажено більше 90 мільйонів знімків із зазначенням місць, в яких вони були зняті. Надалі програма буде використовувати цю мережу для того, щоб визначити місце, в якому був зроблений знімок.

Під час здійснення пошуку місця PlaNet буде порівнювати знімок з зображеннями з бази даних на піксельному рівні. У разі збігу вона видасть припущення про те, де була зроблена фотографія.

Разом з тим, поки що система далека від ідеалу. Під час перших тестувань програма змогла правильно вгадати країну лише у 28,4% випадків, а континент - у 48%.

Читайте також: Google Translate тепер підтримує 103 мови перекладу

google
4pda.ru

Раніше повідомлялося про те, що додаток Google Maps для мобільних пристроїв навчилося самостійно обчислювати ймовірний пункт призначення у режимі навігаціїДля визначення найбільш ймовірного пункту призначення функція Driving Mode аналізує історію попередніх маршрутів та історію пошукових запитів. Після того, як додаток визначить ймовірне місце прибуття, навігатор буде видавати стандартну в таких випадках інформацію про час у дорозі, щільності потоку і можливі маршрути. 

За матеріалами: 4pda.ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...