Головним словом в інтернеті в 2012 став "Апокаліпсис"

28 грудня 2012 в 14:27
Головним словом у році, що минає, став "Апокаліпсис" і його синоніми - "кінець світу", "Армагеддон", "судний день" тощо. Туди ж укладачі рейтингу віднесли слова, що відсилають до кінця світу, але безпосередньо з ним не пов'язані.
_end-of-the-world_2433119b.jpg
telegraph.co.uk

Організація Global Language Monitor, яка відстежує світові тренди в інтернеті, оголосила найбільш популярні слова, фрази й імена 2012 року.

За версією GLM, головним словом у році, що минає, став "Апокаліпсис" і його синоніми - "кінець світу", "Армагеддон", "судний день" тощо. Туди ж укладачі рейтингу віднесли слова, що відсилають до кінця світу, але безпосередньо з ним не пов'язані, наприклад, "обамагеддон" (у зв'язку з виборами у США) або "єврогеддон" (натяк на кризу в єврозоні).

На думку авторів дослідження, одержимість людей поняттям кінця часів безпосередньо пов'язана з передбаченням індіанців майя, чий календар нібито повинен був перейти на новий цикл у грудні 2012 року. Багато важливих, дивних і руйнівних подій року користувачі інтернету так чи інакше пов'язували з цим прогнозом.

Згідно з тим же дослідженням, найбільш уживаною фразою в мережі в 2012 році став "Gangnam Style" - назва музичної композиції південнокорейського репера Psy, кліп на яку поставив рекорд на YouTube за кількістю переглядів.

Найпопулярнішими власними назвами 2012 року став Ньютаун (американське місто, де злочинець убив 27 осіб), а також Малала Юсуфзай - пакистанська дівчинка, яку намагалися вбити таліби за її зусилля щодо поширення освіти.

При підготовці дослідження фахівці GLM відстежували частоту використання слів і виразів в англомовному сегменті інтернету. При цьому дослідників враховували лише фрази, які використовуються по всьому світу, а не в якійсь конкретній країні.

Читайте також:

Віхи і вихори історії: Друге тисячоліття під знаком Змії

Світ зустрічає «кінець світу»: масові арешти, туристичний бум і жарт шведської поліції

Китай посилив контроль за інтернетом: зайти в мережу можна буде тільки з паспортом

Введення безкоштовного WI-FI в київському метро відклали на рік

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...