Голосовий помічник Cortana у Windows 10 навчився переводити слова і фрази

2 вересня 2015 в 11:20

Користувачі нової операційної системи можуть перекладати фрази і слова на 40 мов за допомогою голосового помічника.

Windows 10
Cortana в Windows 10 може перекласти слова і фрази
The Guardian

Нещодавно компанія Microsoft встановила перекладач у Skype, що дозволило користувачам у режимі реального часу переводити слова і фрази на 6 мов. Тепер така функція доступна і для голосового помічника Cortana. Користувачі Windows 10 можуть почати переклад слів і фраз на 40 мов безпосередньо на дисплеї пристрою. Повідомлення про це опублікувало видання The Verge.

Доступ до перекладача в реальному часі буде відкрито користувачам після промовляння фрази "Гей, Cortana, як би ти сказала" після чого потрібно додати речення, яке потребує перекладу та мову, на яку його потрібно здійснити. Наприклад, "Гей, Cortana, як би ти сказала "мені потрібно викликати таксі" французькою". Переклад також доступний і без голосових команд – слова і фрази, які треба перекласти, можна просто набрати на клавіатурі.

Читайте також: Зловмисники розсилають вірус під виглядом Windows 10

Раніше повідомлялося про те, що Windows 10 було встановлено на 14 мільйонів пристроїв за першу добу після початку продажів. Операційна система доступна для користувачів Windows 7 і 8 в якості безкоштовного оновлення. Для того щоб знизити навантаження на систему, викликану ажіотажем навколо операційної системи Microsoft завантажує Windows 10 на комп'ютери користувачів хвилями.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...