Топ Новини

Gmail збільшив розмір вкладень до 10 ГБ

28 листопада 2012 в 09:15
Користувачі поштового сервісу Gmail зможуть надсилати листи з вкладеними файлами об'ємом до 10 ГБ, якщо ці файли попередньо були завантажені у «хмарний» сервіс зберігання даних Google Drive.
gmail.jpg
suvarnaa.net

Володарі поштової скриньки Gmail тепер можуть прикріплювати до листів файли розміром до 10 гігабайт. Завантаження об'ємних вкладень - PDF-документів, музики, відео або картинок - відбувається через «хмару» Google Drive.

У всіх користувачів нова функція з'явиться через кілька днів. Вона буде доступна тільки в новому інтерфейсі Gmail, який був введений на початку листопада. Щоб «причепити» великий файл, потрібно натиснути на кнопку з трикутником («Вставити файли за допомогою Drive») у вікні складання листа.

Завантаження вкладень через GDrive займає більше часу, але дає декілька переваг. Цей спосіб дозволяє прикріплювати до листа файли, розмір яких перевищує 25-мегабайтний ліміт Gmail, спільно редагувати документи, писати коментарі, завантажувати нові версії файлів і змінювати налаштування конфіденційності.

У той же час Google безкоштовно пропонує у Drive тільки 5 ГБ вільного простору (не рахуючи документів, електронних таблиць і слайдів), а у GMail - 10 ГБ. Частково нововведення може бути пов'язане з бажанням Google зацікавити частину користувачів перейти на платний тариф. Кожні 25 додаткових гігабайт у сервісі коштують 2,5 долара на місяць.

Поштовий сервіс Google був запущений в 2004 році. Минулого місяця Gmail обійшла за кількістю унікальних відвідувачів Hotmail від Microsoft і стала найпопулярнішою поштою у світі. Згідно з comScore, у жовтні на Gmail зайшли 287,9 мільйона осіб, а конкуруючий Homail - 286,2 мільйона. На третьому місці опинилася пошта Yahoo з 281,7 мільйона користувачів.

Раніше у власників облікового запису Gmail з'явилася можливість виконувати пошук за прикріпленими до листа файлами. Нова функція дозволяє знайти текст у PDF-файлах, документах Word, Excel, PowerPoint тощо. Щоб знайти текст серед доданих до листів документів, потрібно ввести «запит has: attachment». Раніше можна було шукати тільки за текстовими або HTML-файлами всередині листів.

Читайте також:

Google пригрозив виключити з пошуку сайти французьких ЗМІ

Китайські хакери зламали сотні поштових скриньок Gmail

Google реалізувала в Gmail «розумне» сортування листів

Російські спецслужби передумали забороняти Gmail та Skype

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...