Топ Новини

Gmail визнана найпопулярнішою у світі поштою

1 листопада 2012 в 09:05
За версією Google, Gmail обігнав Hotmail за кількістю користувачів ще в червні 2012 року. Сторонні дослідницькі компанії, включаючи comScore, однак, тоді не погодилися з Google і залишили в лідерах Hotmail. Різниця в підрахунках може пояснюватися тим, що Google бере до уваги користувачів, що працюють з поштою з мобільного пристрою, а comScore - ні.
0243a612d50e.jpg
newsru.com

Gmail, що належить Google, став найпопулярнішим у світі поштовим сервісом, обігнавши Hotmail і пошту Yahoo!, говориться у звіті компанії comScore.

За даними comScore, місячна аудиторія Gmail склала 287,9 мільйона користувачів. На другому місці опинилася пошта Hotmail компанії Microsoft - з нею працювали 286,2 мільйона користувачів. Третє місце зайняв поштовий сервіс Yahoo! з 281,7 мільйона користувачів.

За версією Google, Gmail обігнав Hotmail за кількістю користувачів ще в червні 2012 року. Тоді Google повідомила, що місячна аудиторія сервісу дорівнює 425 мільйонам користувачів. Сторонні дослідницькі компанії, включаючи comScore, однак, тоді не погодилися з Google і залишили в лідерах Hotmail.

Різниця в підрахунках може пояснюватися тим, що Google бере до уваги користувачів, що працюють з поштою з мобільного пристрою, а comScore - ні.

З трьох лідируючих поштових сервісів Gmail є наймолодшим - він запрацював в 2004 році. Перші три роки Gmail діяв у напівзакритому режимі - реєстрація була можлива лише за запрошенням. Hotmail запустився у 1996, а пошта Yahoo! - в 1997 році.

Читайте також:

Google пригрозив виключити з пошуку сайти французьких ЗМІ

Китайські хакери зламали сотні поштових скриньок Gmail

Google реалізувала в Gmail «розумне» сортування листів

Російські спецслужби передумали забороняти Gmail та Skype

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...